Корзина
37 отзывов
Стеклянные кухонные фартукиСкинали просчет
Квадратный метр
+38 096 861-21-78
+380
98
333-22-71
+380
98
333-22-71
+380
99
364-20-23
Утеплитель Фасада

Утеплитель Фасада

Утеплитель Фасада

01.12.14

В умовах постійного зростання вартості енергоносіїв особливу актуальність набуває питання якісної теплоізоляції. Зокрема, необхідно надійне утеплення фасаду та інших поверхонь будівель, через які відбуваються тепловтрати. Інноваційні утеплювачі дозволяють жити в теплому будинку, не витрачаючи на його обігрів значних сум.

Aeroc Energy - матеріал з унікальними характеристиками

Виробники теплоізоляційних матеріалів активно шукають шляхи отримання оптимальних компонентів для утеплення будівель. З 2012 року такими розробками зайнялися інженери заводів Aeroc. В результаті досліджень і практичних дослідів їм вдалося отримати теплоізоляційні блоки зниженої щільності (D200), які мають міцність на стиск понад 1 МПа. При цьому утеплювач Aeroc Energy володіє теплопровідністю 0,053 Вт/м·К, яка аналогічна мінераловатним і пінополістироловим матеріалів.
Переваги технологічного утеплювача

Набір адаптованих під цілі утеплення характеристик, якими володіють блоки Aeroc Energy, істотно перевершує показники інших теплоізоляційних матеріалів.
До достоїнств Aeroc Energy відносять наступні властивості:
Негорючість;
Рівна, міцна поверхня зі стабільною геометрією;
Широкий температурний діапазон використання;
Підвищені здібності до паропроникності;
Стійкість до впливу агресивного середовища (кислотовмісні речовини, УФ-випромінювання).
Крім того, блоки Aeroc Energy є надміцними і не дають усадки. Велика споживча перевага - легкий, оперативний монтаж і висока окупність.
Крім завдань теплоізоляції, матеріал забезпечить звукоізоляційну захист будівлі. Він відрізняється естетично привабливим зовнішнім виглядом, який зробить фасад будівлі сучасним і стильним.
Технічні характеристики

Aeroc Energy виготовляється з якісного пінобетону. Щільність блоків становить 200 кг на 1 куб. метр (ведуться розробки виробів з більш низькою щільністю - 150 кг/м3). Товщина блоків становить 100 мм, що забезпечує більш надійну і довговічну теплоізоляцію зовнішніх стін.
При виготовленні утеплювача використовується мінеральна основа, що є запорукою стабільної теплопровідності, незалежно від умов експлуатації. Він не ущільнюється під тяжкістю власної ваги і не змінює первинних габаритів при температурному або атмосферній дії. Матеріал практично не схильний до деформації, тому не вимагає частих поточних ремонтів.
Aeroc Energy має більш низьку собівартість порівняно з екструдованим пінополістиролом і плитами з мінеральної вати, при аналогічній ступені опору теплопередачі. Це робить проведення заходів по теплозахисту будівель з допомогою універсальних блоків більш рентабельними.
вид блоковТак виглядають блоки aeroc energy. Натисніть на фото для збільшення
Особливості використання теплозберігаючих блоків

Aeroc Energy є ідеальним утеплювачем для використання в будівництві (включаючи індивідуальне). Будучи екологічно чистим матеріалом з відмінними теплоізоляційними показниками, він підходить для будь-якого житлового об'єкта або господарської споруди.


Сферою застосування інноваційного енергозберігаючого матеріалу є зовнішня і внутрішня теплозахист фасадів з газобетону та інших будматеріалів. Блоки можуть служити основним теплоізоляційним елементом при зведенні нових об'єктів (в тому числі - історичних). Вони забезпечать промисловим будівлям якості, необхідні для адаптації їх в житлові конструкції. За допомогою цього матеріалу можна вирішити задачу виготовлення теплозахисту стяжки, покрівлі і мансарди.
Будівлі, при будівництві (або реконструкції) яких застосовується Aeroc Energy, володіють високими енергозберігаючими та акустичними показниками і гарантують комфортне проживання.