Корзина
37 отзывов
Стеклянные кухонные фартукиСкинали просчет
Квадратный метр
+38 096 861-21-78
+380
98
333-22-71
+380
98
333-22-71
+380
99
364-20-23
СОВРЕМЕННАЯ ВЫТЯЖКА

СОВРЕМЕННАЯ ВЫТЯЖКА

СОВРЕМЕННАЯ ВЫТЯЖКА
СОВРЕМЕННАЯ ВЫТЯЖКА

09.01.14

 

СУЧАСНА ВИТЯЖКА


Кухня - одне з найбільш відвідуваних приміщень житла. Погодьтеся , багато приємних моментів - зустрічей з друзями , сімейних вечерь , дівич-вечорів - дуже часто відбуваються саме тут. Атмосфера в цьому приміщенні ( у всіх сенсах цього слова!) Повинна бути чистою. Забезпечити цю умову дуже просто - потрібен очищувач повітря або , простими словами , - кухонна витяжка . Що ж являє собою цей нескладний прилад? На що треба звернути увагу , вибираючи його ? Як обрати кухонну витяжку ?


Які витяжки існують?

Є прилади двох типів - ті , що викидають «відпрацьований » повітря , і ті , що очищають його за допомогою фільтрів , що не виводячи його за межі приміщення - тобто , працюють в режимі рециркуляції.

Безперечно , краще виводити брудне повітря за межі будинку . І якщо існує можливість приєднання пристрою до димоходу , через який і буде виводитися повітря , варто вибрати проточний очищувач .

У разі неможливості виводити повітря , його варто хоч би фільтрувати . Для цього підійде витяжка , працює в « автономному » режимі , в режимі рециркуляції.

Слід зауважити , що деякі моделі проточних очисників повітря можуть працювати в двох режимах - відтоку і рециркуляції. Це кращий варіант , тому що , в залежності від потреби , можна вибирати режим роботи пристрою. І взимку , коли не дуже бажано « викидати » тепле повітря назовні , можна використовувати режим рециркуляції.


фільтри

Зазвичай у витяжці використовуються фільтри двох видів: жировий , що затримує найдрібніші крапельки жиру і кіптява , і вугільний - він поглинає запахи. Вугільний фільтр слід міняти приблизно раз на півроку (залежно від інтенсивності використання витяжки ) .


Пропускна здатність повітря

Залежно від об'єму приміщення , слід вибирати більш -менш потужну витяжку . Тому перш , ніж зробити вибір , підрахуйте обсяг вашої кухні , помножте його на 10-12 (саме стільки разів повинен мінятися повітря в приміщенні щогодини ) - і маєте потрібну цифру. Пропускна здатність приладу завжди вказана у технічному паспорті.


Розміри і форма

Тут все досить просто . Якщо плита знаходиться в кутку , потрібна кутова модель , уздовж стіни - звичайна . Якщо ж ви - щасливий володар острівної ( розташованої в центрі приміщення ) кухні , то і витяжка , звичайно, повинна бути розташована посередині. У цьому випадку потрібна відповідна , « острівна » витяжка . Ширину витяжки слід підбирати до розміру кухонної плити . Витяжка не має бути вже від неї.


управління

На панелі управління витяжкою завжди є вмикач електровентілятору , перемикач швидкостей , вмикач освітлення. Є моделі , якими можна управляти дистанційно - за допомогою пульта.


Дизайн

Звичайно , це справа смаку. І вибір тут великий . Комусь подобається непомітні вбудовані витяжки , кому - сучасні дизайнерські , блискучі склом і металом , іншим - спокійний дизайн « а- ля Прованс » з трохи наївними ретро- формами і витонченої дерев'яною обробкою .


Ціна

На щастя , всі сучасні блага є цілком доступними . Тому що всі перераховані вище ознаки і функції сучасних очищувачів повітря властиві приладам вітчизняного виробництва. Національний виробник сучасного обладнання - Ооо « САЮЗ » має в своєму асортименті продукцію на будь-який смак і таке , що відповідає різним технічним вимогам. Вбудовані , « декоративні » моделі , вертикальні витяжки з розжареним склом , більш « помірні » моделі в рустикальном дизайні , оброблені деревиною різних кольорів. І все це розмаїття дизайнів випускається в кутовому , звичайному і острівному виконанні і повному асортименті за розмірами. І варто помірно .


Виробник

Ооо « САЮЗ » - це професійний колектив фахівців у сфері виробництва. Наша компанія випускає продукцію під двома торговими марками ЕLEYUS і JANTAR . Виконуючи повний виробничий цикл - від проекту до готового продукту , ми впевнені в результатах нашої роботи. Тому на всі наші вироби ми надаємо гарантію: на продукцію під ТМ ELEYUS - терміном 3 роки , а на вироби під ТМ JANTAR - 2 роки.

Всі вироби сертифіковані. А перемога продукції Ооо « САЮЗ » у Всеукраїнському конкурсі якості продукції « 100 кращих товарів України » (2008 р.) підтверджує високу якість і надійність нашої продукції.
 

Источник: Eleyus